Napište nám, jak se vám na Pališti líbilo

Datum: 26.07.2018

Vložil: Marta a Jakub

Titulek: šťastný návrat

26.červenec 2018 byli jsme tam zas! Nic se nezměnilo, je to prostě skvělé místo se skvělými lidičky a za dva týdny, na dožínky, vracíme se zas! Děkujeme!

Datum: 05.09.2017

Vložil: Marta a Jakub

Titulek: Léto v Pališti

Byli jsme zde pod stanem 3 dny, ale museli jsme to prodloužit na 4, tak se nám nechtělo domů. Úžasně polohované, u Zámecké Dyje (bezva koupání) , všude blízko a rovně :-) zázemí vyhovující, co víc si ke spaní ve stanu můžeme přát. Pivo u Dyje z pivovaru u Sázavy (Kácov) :-) , přátelský přístup a klid, příroda, krásný západ slunce, louka upravená, rovná (oceňuji ve stanu, che ché) a navíc nejde nevyužít TIP, doplout si na kanoi k Janovu Hradu! Za rok jsme tam zase! Už se moc těším a moc děkujeme.

Datum: 21.08.2016

Vložil: Hans-Písek

Titulek: V Týně nad Vltavou 21.8.2016.

V campu Paliště-Nejdek jsme byli tři noci od 17.8.do 20.8.v naprosté pohodě ! Je to pro lidi s krevní skupinou "tremp-vodák".Bezva šéf,dobré pivko,udírna,grilovací kamen,ohniště,kytara a všude blízko ! Ještě jednou děkujeme a příští rok AHOJ ! Alena a Hans z Písku.C.C.České Budějovice.

Datum: 01.09.2016

Vložil: Paliste

Titulek: Re: V Týně nad Vltavou 21.8.2016.

Moc děkuji a za rok nashledanu.

Datum: 08.08.2016

Vložil: Petr Západní Čechy

Titulek: Na cestách s bydlíkem

Strávili jsme na Pališti dvě noci v autě přizpůsobeném na spaní. Krásné místo s výborným koupáním v Zámecké Dyji. Příjemné domácké prostředí, fajn pan domácí Strelkovský. Kempovací místo neustále vylepšuje podle požadavků táborníků. Při odjezdu jsme nechali omylem na střeše auta malé rádio, které poté spadlo do trávy v kempu. Po komunikaci s panem Strelkovským toto našel v trávě a ochotně jej nám poslal zpět domů. Chválíme, chválíme, na toto místo se určitě někdy vrátíme.
Petr + Míša.

Datum: 01.09.2016

Vložil: Paliste

Titulek: Re: Na cestách s bydlíkem

Moc děkuji a jsem rád že všechno dobře dopadlo.

Datum: 06.07.2016

Vložil: Pendrek 68 +kamaradi a westik Amalka

Titulek: Doporucuji opakovat navstevu

Jeli jsme s bandou Dyji a kemp nas prekvapil vsim prijemnym. Vcetne majitele,super atmosfery a cen. Letos kvuli tomuto kempu jedeme opet Dyji

Datum: 24.07.2016

Vložil: paliště

Titulek: Re: Doporucuji opakovat navstevu

Dekuji a budu se těšit.Ahoj.

Přidat nový příspěvek